مرکز پیوند هارد ایران

متخصصین حوزه تعمیر و جراحی هارد دیسک بدون شک با وبسایت‌های غیرایرانی Donor Drives و یا HDD Donors آشنایی دارند، و حالا مفتخریم که چنین فروشگاهی در ایران با نام مرکز پیوند هارد، با تمرکز بر عرضه انواع هارددیسک برای استفاده در تعمیر و جراحی دیگرهاردیسک‌ها افتتاح شده است.

در صفحه هر محصول مشخصات آن به صورت دقیق مشخص شده است تا از تطابق مشخصات آن با هاردی که نیازمند جراحی است اطمینان حاصل کنید.

علت نام‌گذاری «مرکز پیوند هارد ایران»

مهم‌ترین هدف ما از انتخاب این نام نزدیک بودن آن با یکی از مهم‌ترین اصطلاحات این حوزه یعنی “جراحی هارد دیسک” بوده است. همچنین فروشگاه‌های مشابه در دیگر کشورهای دنیا از عبارت Donor به معنای اهدا استفاده می‌کنند و از آنجایی که اهدا به معنی هدیه دادن می‌باشد، سعی کردیم همانطور که عبارات “اهدای عضو” و “پیوند عضو” به یکدیگر نزدیک هستند، نامی انتخاب کنیم که هم برای متخصصین این حوزه نسبتا آشنا باشد. 

لازم به ذکر است که استفاده از کلمات مرکز و ایران در نام گذاری این فروشگاه صرفا جنبه تزئینی داشته و این فروشگاه مرکزی دولتی نیست.

خدمات این فروشگاه برای متخصصین حوزه جراحی، تعمیر و بازیابی هارد دیسک در نظر گرفته شده است و هاردهایی که در مرکز پیوند هارد به فروش می‌رسند برای ذخیره‌سازی اطلاعات و استفاده‌های عمومی مناسب نیستند. همچنین این محصولات باتوجه به عواملی مانند کمیاب‌بودن قیمت‌گذاری شده‌اند و ارتباط مستقیمی با عواملی مانند ظرفیت حافظه ندارند.

جراحی هارد دیسک
HDD TRANSPLANT
_

Coming Soon…

_
[contact-form-7 404 "Not Found"]