خدمات

با ما اطلاعات خود را از دست نداده اید…

آزمایشگاه بازیابی اطلاعات هارد اکسپرت

امنیت اطلاعات شما مشتریان عزیز در آزمایشگاه ما تضمین شده است. ما اطلاعات شما را در مطمئن ترین شکل نگهداری می‌کنیم. ما در قله اعتماد مشتریانمان ایستاده‌ایم.

حفظ امنیت اطلاعات

حفظ امنیت اطلاعات و حریم‌خصوصی

پایبندی به حریم خصوصی و احترام به اطلاعات مشتریان

در روند بازیابی اطلاعات حفظ حریم شخصی و امنیت اطلاعات مشتریان بسیار حائز اهمیت است. تیم هارد اکسپرت با توجه به داشتن مجوزهای لازم و همچنین سابقه درخشان در بین مشتریان از اطلاعات شما به طور کامل محافظت می‌کند. تیم هارد اکسپرت برای آسودگی خاطر برخی مشتریان حساس، تجهیزات ذخیره سازی آن‌ها را در حضور خودشان بازیابی خواهد کرد.

حریم خصوصی
بازیابی اطلاعات لپ‌تاپ
لپ تاپ

بازیابی اطلاعات لپ‌تاپ

بازیابی اطلاعات از هارددیسک‌های صدمه‌پذیر نوت‎بوک‌ها

امروزه در سراسر دنیا افراد برای استفاده از اینترنت، تماشای فیلم و عکس، برنامه‌نویسی و… از لپ‌تاپ استفاده می‌کنند. معمولا هارددرایو لپ‌تاپ نسبت به هارددیسک کامپیوتر خانگی بیشتر در معرض آسیب است. علت خرابی این هاردها ضربه در هنگام حمل‌ونقل و یا انواع شک می باشد. شوک‌ها به مرور زمان باعث خرابی کامل هارددیسک شده و هارد برای لپ تاپ قابل شناسایی نخواهد بود. تیم هارد اکسپرت با توجه به دانش و تجربیات کافی توانایی بازیابی اطلاعات لپ تاپ شما را دارد.

جراحی هارددیسک

جراحی هارددیسک

به دست متخصصین این حوزه

گاهی اوقات بر اثر ضربات فیزیکی و یا نوسانات برق دیسک‌ها دچار صدمات فیزیکی می‌شوند و ما مجبور به تعویض قطعات داخلی مانند هد و یا تعویض پلاتر و… هستیم. جراحی هارددیسک باید حتما در Cleanroomهای مجهز و با استفاده از ابزار‌های به‌روز و با کیفیت انجام شود. هارداکسپرت با بهره‌گیری از بهترین ابزارها و تجربه چندساله در جراحی هارددیسک آماده خدمت به شما عزیزان می‌باشد.

هارد دیسک
بازیابی اطلاعات DVR
DVR

بازیابی اطلاعات DVR

دسترسی به اطلاعات Digital Video Recorderها

بازیابی اطلاعات دستگاه‌های DVR به دلیل امنیت بالا و همچنین کدینگ مخصوص با استفاده از دستگاه‌ها و همچنین نرم‌افزارهای معمول امکان‌پذیر نیست و باید حتما با استفاده از تغییر کدهای اصلی (Decode یا کدگشایی) اطلاعات را بازیابی کرد. تیم هارداکسپرت با استفاده از روش‌های مخصوص اطلاعات پاک شده شما را بازیابی می‌کند.

آشنایی با ویژگی‌های هارد اکسپرت

چرا مرکز هارد اکسپرت؟

با توجه به افزایش ذخیره‌سازی اطلاعات در حافظه‌های ذخیره ساز، درصد خطای از بین رفتن اطلاعات نیز بالا رفته است و به همین دلیل هارد اکسپرت می‌تواند نسبت به تعمیر و یا بازیابی اطلاعات هارد دیسک و دیگر تجهیزات ذخیره‌ساز به شما کمک کند. هارد اکسپرت از به روزترین تجهیزات تعمیر و ریکاوری مانند دستگاه های PC-3000 UDMA و MRT و Dolphin و همچنین جهت جراحی از ابزار های با کیفیت شرکت HDD Surgery استفاده می کند.

با هارد اکسپرت اطلاعات خود را از دست نداده اید.

  • تعمیر و یا بازیابی اطلاعات انواع لپ تاپ و کامپیوتر های شخصی
  • تعمیر و یا بازیابی اطلاعات انواع فلش و مموری کارت
  • تعمیر و یا بازیابی اطلاعات انواع هارد های اکسترنال و اینترنال
  • تعمیر و یا بازیابی اطلاعات انواع دستگاه های دوربین مداربسته (DVR)
II

02. تخصص و تجربه

متخصصین مرکز هارد اکسپرت جزو با تجربه ترین و با دانش ترین ها در ایران هستند

IV

04. مرکز پیوند هارد دیسک

هارد اکسپرت اولین مرکز و فروشگاه پیوند هارد ایران را راه اندازی کرده است که شما میتوانید کم یاب ترین هارد دیسک هارا جهت پیوند دریافت کنید

I

01. مجهزترین ابزارهای دنیا

بهره گیری از به روز ترین دستگاه های بازیابی اطلاعات دنیا مانند PC-3000 & HDD Surgery

III

03. اعتماد

هارد اکسپرت در طول مدت فعالیت خود همواره مورد اعتماد مشتریان قرارداشته و تمام تلاش خود را برای جلب اعتماد مشتریان انجام داده و خواهد داد

[contact-form-7 404 "Not Found"]