سوالات متداول

با ما در ارتباط باشید

پاسخگوی سوالات و مشکلات شما هستیم

در پرسش و پاسخ‌های زیر بسیاری از سوالات متداول شما را پاسخ خواهد شد اما در صورتی که پس از مطالعه این بخش سؤال شما پاسخ داده نشد می‌توانید از طریق چت آنلاین، صفحه تماس با ما و یا تماس تلفنی در ساعات و روزهای کاری سوالات خود را با متخصصین هارد اکسپرت مطرح کنید.

سوالات متداول

پرسش‌های متداول و پاسخ آن‌ها

چه راه‌هایی برای ارتباط و تماس با هارد اکسپرت وجود دارد؟

برای تماس با هارد اکسپرت راه های متفاوتی وجود دارد، برای گفتگوی مستقیم با متخصصین هارد اکسپرت میتوانید در ساعات اداری با شماره درجه شده در صفحه تماس با ما تماس حاصل فرمایید، با بیان اینکه از طریق وبسایت با هارد اکسپرت ارتباط برقرار کرده اید میتوانید از خدمات ویژه ما بهره مند شوید. همچنین در صورتی که کارشناس مربوطه در چت آنلاین حضور دارد میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین مطرح کنید.

هارد دیسک من ضربه خورده است. آیا امکان بازیابی اطلاعات آن وجود دارد؟

بله ، فقط نکته حائز اهمیت این است که به هیچ عنوان اقدام به روشن نمودن هارد دیسک ضرب خورده ننمایید و فورا دستگاه را برای ما ارسال کنید زیرا در صورت ضربه خوردن هارد دیسک و روشن نمودن آن ممکن است به سطح پلاتر (اطلاعات) آسیب جدی وارد شود.

هارد دیسک من روشن نمی شود، آبا امکان بازگردانی اطلاعات من وجود دارد؟آیا هارد سوخته قابل ریکاوری است؟

در تعمیرات و بازیابی اطلاعات هارد دیسک واژه ای به نام “هارد دیسک سوخته ” نداریم. هارد دیسک ها ممکن است دچار مشکلاتی شوند ولی در هیچ یک از مشکلات بوجود آمده نمیتوان از عبارت هارد دیسک سوخته استفاده کرد.

چرا هارد اکسترنال من روشن می شود اما شناسایی نمی شود؟

اگر هارد دیسک شما به مشکلی برخورد کند در اکثر مواقع شناسایی نمی شود، ابتدا باید علت عدم شناسایی هارد دیسک به درستی تشخیص دداده شود و سپس به رفع مشکلات هارد پرداخته شود، هارد شما اگر شناسایی نمی شود آن را برای ما ارسال کنید تا در هارد اکسپرت به صورت تخصصی اقدام به تعمیر و بازیابی اطلاعات آن کنیم.

تفاوت ریکاوری اطلاعات توسط دستگاه و نرم افزار در چیست؟آیا کار شما با نرم‌افزارهای ریکاوری موجود در اینترنت یکسان است؟

در صورتی که بازیابی توسط مهندس بازیابی اطلاعات با استفاده از ابزارآلات و دستگاه‌های پیشرفته انجام شود درصد موفقیت بسیار بیشتری نسبت به راهکارهای عمومی و غیرحرفه ای دارد.

لازم به ذکر است که موفقیت بازیابی اطلاعات 90 درصد به تخصص مهندس بازیابی اطلاعات بستگی دارد و سپس به دستگاه ها و ابزارآلات ریکاوری هارد دیسک. در بعضی از موارد دیده می شود که نفرات غیر متخصص با ابزارآلات پیشرفته کار می‌کنند اما نتیجه ای جز خراب تر کردن بیشتر هارد دیسک شما به دست نمی آید. دقت کنید که دستگاه فقط برای ریکاوری اطلاعات از هارد دیسک های خراب انجام می شود نه از پارتیشن های حذف شده و مشکلات مربوط به پاک شدن و حذف اطلاعات.  نرم افزارها یا بعضی از بد افزارهایی که وجود دارند در اکثر مواقع باعث خرابی ساختار اطلاعات می شوند که درخواست می شود اگر اطلاعات مهمی دارید از استفاده این نوع نرم افزارها یا بد افزارها جدا خودداری کنید.

هد هارد دیسک من خراب شده، باید چیکار کنم؟

اگر خرابی هد هارد دیسک شما توسط تیم هارد اکسپرت نیز تایید شود، ما پس از بررسی و اعلام هزینه‌های مربوطه در صورت تایید شما اقدام به جراحی و بازیابی اطلاعات هارد دیسک شما می‌کنیم.

چطوری هارددیسکم رو برای تعمیر یا ریکاوری اطلاعات به هارد اکسپرت برسونم؟نحوه تحویل هارددیسک به هارد اکسپرت چطوریه؟

اگر ساکن شهر مشهد هستید به آدرس شرکت که در صفحه تماس با ما درج شده مراجعه کنید، همچنین در شرایط ویژه با هماهنگی امکان ارسال و دریافت از طریق پیک وجود دارد. اگر ساکن شهر دیگری هستید لطفا به صفحه ارسال هارد دیسک به هارد اکسپرت مراجعه کنید، در آن صفحه توضیحات کامل درباره نحوه ارسال درج شده است.

هزینه بازیابی اطلاعات هارد من چه قدر است؟

هزینه بازیابی اطلاعات بسته به نوع مشکل و حجم هارد دیسک متفاوت است، پس از بررسی کاملا رایگان هارد دیسک و مشخص شدن مشکل هزینه اعلام می شود و اگر مایل به انجام آن بودید هارد دیسک در هارد اکسپرت بازیابی خواهد شد.

روند تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد دیسک من به چه شکل خواهد بود؟
  1. تماس با ما و اعلام مشکل هارد دیسک
  2. ارائه راهنمایی اولیه توسط ما و ارسال هارد دیسک برای ما توسط مشتری
  3. تست و عیب یابی توسط کارشناسان هارد اکسپرت به صورت رایگان
  4. اعلام هزینه و تایید قیمت توسط مشتری
  5. تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد دیسک
  6. ارسال نمونه ای از اطلاعات برای مشتری و گرفتن تایید
  7. پرداخت هزینه توسط مشتری
  8. ارسال هارد دیسک برای مشتری
آیا میتوانم از مراحل انجام کار روی هارد دیسک خودم اطلاع داشته باشم؟
بله شما با داشتن کد قطعه و ورود به صفحه پیگیری سفارش و خدمات میتوانید وضعیت قطعه خود یا همان سفارش را در هر زمان از شبانه روز و بدون نیاز به تماس با هارد اکسپرت بررسی کنید.
آیا امکان بازیابی اطلاعات در حضور خود من هم وجود داره؟نسبت به اطلاعات هارددیسکم حساسیت دارم

با توجه به حساسیت برخی مشتریان عزیز، بله، این امکان نیز وجود دارد تا در حضور خود آن‌ها بازیابی اطلاعات در هارد اکسپرت انجام شود.‌

تعمیر هارد دیسک

از ما بپرسید

از طریق فرم تماس زیر، چت آنلاین یا تماس تلفنی

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]
[contact-form-7 404 "یافت نشد"]
[contact-form-7 404 "یافت نشد"]